logo

موسسه راهبرد های نوین دانش

ارائه کننده نرم افزار شبیه ساز کنکور و بانک سوالات آزمون یار با بهره گیری از غنی ترین بانک های اطلاعات کنکور های سراسری و آزاد و آزمون های آزمایشی معتبر، برای پایه های تحصیلی دبستان، مقطع اول متوسطه و دوره دوم متوسطه
[email protected]
021-66903480-2

آزمون یار نگارش دبیران و معلمان

نگارش معلم چهار درس ویرایش جدید آزمون یار

 (مهر ماه 97)

اولين بانك سوال هوشمند تستي تشريحي و امتحان نهايي ويژه معلمين با امكاناتي از قبيل : توليد آزمون، پاسخ تشريحي به همراه واژه پرداز 2 زبانه، رشد امكاناتي جهت رسم اشكال و فرمول نويسي متنوع و افزودن سوال به مجموعه سوالات موجود.

نگارش معلم تک درس ویرایش جدید

آزمون یار نگارش دبیران و معلمان

آزمون يار نگارش معلم اولين بانك سوال هوشمند تستي تشريحي و امتحان نهايي ويژه معلمين با امكاناتي از قبيل :

  • توليد آزمون
  • پاسخ تشريحي
  • به همراه واژه پرداز 2 زبانه رشد
  • امكاناتي جهت رسم اشكال و فرمول نويسي متنوع و افزودن سوال به مجموعه سوالات موجود
  • علاوه بر کليه امکانات ذکر شده در نگارش قبلي آزمون يار ويژه معلم داراي امکان طراحی و توسعه پایگاه سراسری آزمون یار می باشد. توسط این امکان بی نظیر، هر کاربر آزمون یار می تواند به عنوان عضوی از مجموعه کاربران آزمون یار ثبت شود. در پایگاه سراسری (اینترنتی) آزمون یار، برای هر کاربر، یک فضای مجازی برای تولید محتوای علمی شامل سوال تستی و تشریحی، مطالب علمی و … در نظر گرفته می شود. به این ترتیب هر کاربر می تواند متون علمی و سوالات مورد نظر خود را برای سایر کاربران به اشتراک بگذارد و از متون سایر کاربران نیز استفاده نماید. این توسعه می تواند گام مهمی در ارتباط کاربران و برخورداری از پایگاه علمی بزرگی برای کلیه ی کاربران باشد.